Kniha návštěv

Datum 31.08.2019

Vložil Lukáš

Titulek no týjo

Odpovědět

Tahle stránka ještě existuje? Pamatuji si, jak jsem sem chodil jako malý, ta nostalgie. Škoda že tvůrce této stránky už nejspíš neví o této stránce kterou založil a je pěkně navštěvovaná. Nejspíše už má i vlastní rodinu když byla naposledy aktualizovaná v roce 2008. Už 11 let o ni neví.....

Datum 17.05.2015

Vložil Hra

Titulek Pozvánka

Odpovědět

Dobrá stolní hra na https://wautip.com

Datum 03.02.2015

Vložil Raketka.cz

Titulek Vyhraj Xbox 360 za článek

Odpovědět

Soutěž k ničemu.

Datum 02.04.2014

Vložil Martin

Titulek Soutěž pro adminy

Odpovědět

Ahoj administrátore, nemohli jsme si nevšimnout tvých podařených stránek o hrách a řekli jsme si, proč tě nezapojit. Chceš vyhrát hodnotné ceny? Postačí jen malinko, zveřejnit zajímavý článek na svém blogu, webu a vložit do něj odkaz na naše stránky:
https://www.hernibox.cz/
Stačí krátká zprávička, recenze nebo diskuzní příspěvek o nějaké hře, kterou si po té budou moci uživatelé ihned zahrát formou odkazu. Napiš něco zajímavého o našem webu Herní box.cz, zveřejni jednoduchý odkaz a tvoje šance na výhru bude veliká.
Abychom tě mohli zařadit do slosování, pošli odkaz na umístění článku na tuto emailovou adresu:
soutez-hernibox@email.cz
A co tedy vlastně vyhraješ?
• Hlavní výhra- nákup na Alza.cz nebo Mall.cz do 3000kč
• Možnost stát se placeným redaktorem na hernibox.cz
V případě jakýchkoliv dotazů piš na tento mail, rád poradím. Není to nic těžkého a z vlastní zkušenosti vím, že možnost vyhrát je velká, blogerů jako ty není až tolik.
Ještě více informací- více o cenách, více o pravidlech a jednotlivých kolech slosování:
https://www.hernibox.cz/news/hraj-s-herniboxcz-o-v%C3%BDhru-sv%C3%BDch-sn%C5%AF

Ukázka krátkého článku- tak nějak např.
Nedávno jsem hledal nějakou zábavnou hříčku se zvířátky pro svou ségru, pěkně online a zadarmo a narazil jsem na pěkný titul, který nakonec dostal i mě. Žirafí hrdina je perfektní pařba, ve které se naučíte poznávat některá zvířata a zažijete mnohá dobrodružství v jednotlivých levelech, kde vrháte kameny a osvobozujete tak své zvířecí kámoše. No vážně spousta srandy, ale pozor, je to spíš pro děti nižšího věku…ale kdoví..

Datum 14.05.2012

Vložil Raketka.cz

Titulek Vyhraj Xbox 360 za článek

Odpovědět

Ahoj, měl by si zájem zúčastnit se jednoduché soutěže a vyhrát Xbox 360? Šance na výhru jsou velké a stačí udělat jen jednu věc. Napsat článek o našem webu Raketka.cz.

Pravidla a všechny podrobnosti se dozvíš na stránce https://raketka.cz/kvetnova-soutez. Články jsou na webu aktualizovány pravidelně a šance, že vyhraješ je pravděpodobná, protože soutěžících je zatím málo.

Pozor, soutěž končí už 31.5 2012!!! Poradit se s námi můžeš pomocí emailu - soutez@raketka.cz
Team Raketka.cz

Datum 10.01.2012

Vložil Martin

Titulek SuperGames.cz

Odpovědět

Našel jsem super web s online hrama. Mrkněte se na něj, každý si vybere ;-) https://www.supergames.cz

Datum 10.12.2010

Vložil mafia 2

Titulek hry zdarma

Odpovědět

hcete hry ako mafia 2 pridte na https://plne-hry.webnode.cz/

Datum 30.05.2010

Vložil vdpckad

Titulek PPM

Odpovědět

Ahoj, v pondělí 31.5.2010 jsme spustili finální verzi online fotbalového manažeru POWERPLAY MANAGER, kde se jako generální manažer týmu staráš o celý jeho chod, od nákupu a prodeje hráčů, přes jejich trénování, výstavbu sportovního zázemí po vytváření sestavy na zápas a následného hraní zápasu proti tisícovkám týmů řízených jinými lidmi z celého Světa.

Využij jedinečné šance spojené se spuštěním plné verze a zažij hromadný start této hry, kdy budeš mít stejné startovní podmínky jako ostatní lidé. Dokaž všem ostatním, že tvé sportovní, manažerské a obchodní schopnosti jsou lepší, než u ostatních.Děkuji za tvůj čas věnovaný této zprávě a zahraj si fotbal, chceš-li zde www.powerplaymanager.com, nebo přímo zaregistruj se zde a ukaž, že máš na to být lepší, než ostatní: https://ppm.powerplaymanager.com/cs/registrace-do-sveta-online-sport-ovnich-manazer-skych-her.html

Datum 22.04.2010

Vložil Conty11

Titulek Pozvánka do PPM

Odpovědět

ahoj, chtěl bych vás pozvat ke hraní online hokejového manageru, který najdete na této adrese: https://www.powerplaymanager.com/ Jedná se o online hru, kterou hrajete v internetovém prohlížeči, staráte se o svůj vlastní tým, kupujete hráče, trénujete je, stavíte zázemí a vše, co k tomu patří. Tato hra je samozřejmě zdarma.

V této době se navíc dokončuje další verze, od 12. 4. 2010 bude k dispozici i hratelná beta verze fotbalového manageru

Děkuji za váš čas věnovaný této zprávě, Laďa

Datum 14.04.2010

Vložil kritik

Titulek krytika

Odpovědět

Proč v anketě nejsou věky od 10 let do 18 let?Jinak je to dobrý.